Turvavalokeskus TKT2408C
Osoitteelliset TKT24-sarjan keskukset pieniin kiinteistöihin ja saneerauskohteisiin, sekä tiloihin joissa keskusjärjestelmä halutaan hajauttaa useampiin itsenäisiin alueisiin.
Saneerauskohteissa TKT24-sarjan keskuksella ja valaisimilla voidaan korvata vanha turvavalaisinjärjestelmä suoraan uudella järjestelmällä käyttämällä vanhoja kaapeleita. Keskuksella on myös helppo päivittää vanha järjestelmä osoitteelliseksi.
| Tuotekoodi | TKT2408C | Sähkönumero | 7123940 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045023601 | Tullikoodi | 85044095 | |
| Paino | 16,00 kg | Mitat | 200 × 478 × 604 mm | |
| Akun koko (Ah) | 38 | Akkujännite (VDC) | 24 | |
| CE Merkintä | Kyllä | EN 50171 | Kyllä | |
| ETIM luokka | Älyohjauslaite (EC000205) | IP Luokka | IP20 | |
| Max. akkukapasiteetti (Ah) | 38 | Max. kokonaiskuormitettavuus, 1 h toiminta-aika (W) | 400 W | |
| Max. kokonaiskuormitettavuus, 3 h toiminta-aika (W) | 190 W | Maksimi kokonaiskuormitettavuus, 1 h akkukäyttö (W) | 400 W | |
| Maksimi kokonaiskuormitettavuus, 3 h akkukäyttö (W) | 190 W | Maksimi kokonaiskuormitettavuus, verkkokäyttö (VA) | 400 | |
| Nimellissyöttöjännite | 1~ N/PE 220-240 VAC, 50/60 Hz | Valaisinryhmien määrä | 8 x 60 VA / W | |
| Lähtöjännite, akkukäyttö (VDC) | 24 | Nimellislähtöjännite, verkkokäyttö (VAC) | 24 VAC | |
| Tehonkulutus (VA) | 700 | Akkutila | 2 x 12 V / 38 Ah | |
| Tapsa Control | Kyllä |
| Tuotekoodi | TKT2408C |
|---|---|
| Sähkönumero | 7123940 |
| GTIN | 6438045023601 |
| Tullikoodi | 85044095 |
| Paino | 16,00 kg |
| Mitat | 200 × 478 × 604 mm |
| Akun koko (Ah) | 38 |
| Akkujännite (VDC) | 24 |
| CE Merkintä | Kyllä |
| EN 50171 | Kyllä |
| ETIM luokka | Älyohjauslaite (EC000205) |
| IP Luokka | IP20 |
| Max. akkukapasiteetti (Ah) | 38 |
| Max. kokonaiskuormitettavuus, 1 h toiminta-aika (W) | 400 W |
| Max. kokonaiskuormitettavuus, 3 h toiminta-aika (W) | 190 W |
| Maksimi kokonaiskuormitettavuus, 1 h akkukäyttö (W) | 400 W |
| Maksimi kokonaiskuormitettavuus, 3 h akkukäyttö (W) | 190 W |
| Maksimi kokonaiskuormitettavuus, verkkokäyttö (VA) | 400 |
| Nimellissyöttöjännite | 1~ N/PE 220-240 VAC, 50/60 Hz |
| Valaisinryhmien määrä | 8 x 60 VA / W |
| Lähtöjännite, akkukäyttö (VDC) | 24 |
| Nimellislähtöjännite, verkkokäyttö (VAC) | 24 VAC |
| Tehonkulutus (VA) | 700 |
| Akkutila | 2 x 12 V / 38 Ah |
| Tapsa Control | Kyllä |
Yhteensopivat tuotteet
| Tuotekoodi | Sähkönumero | Kuvaus | |
|---|---|---|---|
| TST2431 | 4148554 | ACM PC-ohjelmisto TST2431 | Lisää ostoskoriin |
