| Product code | TST9601 | Electrical number (FI) | 7123838 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045011394 | TARIC code | 85044085 | |
| Weight | 0,10 kg | Measurements | 117 × 43 × 84 mm | |
| Body material | metal | CE Mark | Yes | |
| ETIM class | Phase monitoring relay (EC001441) | Mounting | DIN rail, Wall | |
| Nominal Supply Voltage | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC |
| Product code | TST9601 |
|---|---|
| Electrical number (FI) | 7123838 |
| GTIN | 6438045011394 |
| TARIC code | 85044085 |
| Weight | 0,10 kg |
| Measurements | 117 × 43 × 84 mm |
| Body material | metal |
| CE Mark | Yes |
| ETIM class | Phase monitoring relay (EC001441) |
| Mounting | DIN rail, Wall |
| Nominal Supply Voltage | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC |
