| Tuotekoodi | TST9601 | Sähkönumero | 7123838 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045011394 | Tullikoodi | 85044085 | |
| Paino | 0,10 kg | Mitat | 117 × 43 × 84 mm | |
| Rungon materiaali | metalli | CE Merkintä | Kyllä | |
| ETIM luokka | Vaihevalvontarele (EC001441) | Asennus vakiona | DIN-kisko, Seinä | |
| Nimellissyöttöjännite | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC |
| Tuotekoodi | TST9601 |
|---|---|
| Sähkönumero | 7123838 |
| GTIN | 6438045011394 |
| Tullikoodi | 85044085 |
| Paino | 0,10 kg |
| Mitat | 117 × 43 × 84 mm |
| Rungon materiaali | metalli |
| CE Merkintä | Kyllä |
| ETIM luokka | Vaihevalvontarele (EC001441) |
| Asennus vakiona | DIN-kisko, Seinä |
| Nimellissyöttöjännite | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC |
