| Produktkod | TST9601 | Sähkönumero (FI) | 7123838 | |
|---|---|---|---|---|
| E-nummer (SE) | Nej | GTIN | 6438045011394 | |
| Tullkod | 85044085 | Vikt | 0,10 kg | |
| Mått | 117 × 43 × 84 mm | Stommmaterial | metal | |
| CE Mark (SE) | Ja | ETIM class | [EC001441] | |
| Montage | DIN-skena, Vägg | Nominell anslutningsspänning | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC |
| Produktkod | TST9601 |
|---|---|
| Sähkönumero (FI) | 7123838 |
| E-nummer (SE) | Nej |
| GTIN | 6438045011394 |
| Tullkod | 85044085 |
| Vikt | 0,10 kg |
| Mått | 117 × 43 × 84 mm |
| Stommmaterial | metal |
| CE Mark (SE) | Ja |
| ETIM class | [EC001441] |
| Montage | DIN-skena, Vägg |
| Nominell anslutningsspänning | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC |
