Osoiteyksikkö TS98271
Osoiteyksikkö 200 VA
- DALI-yhteensopiva
- himmennys
- IC-valaisinohjausyksikön kanssa yhteensopiva
- Tapsa Control -keskukseen liitettävä
| Tuotekoodi | TS98271 | Sähkönumero | 7123834 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045011356 | Tullikoodi | 85044085 | |
| Paino | 0,10 kg | Mitat | 150 × 32 × 43 mm | |
| Rungon materiaali | muovi | CE Merkintä | Kyllä | |
| ETIM luokka | Valaisimen sähköinen lisätarvike (EC002556) | Current Limit for Fault Detection (mA) (FI) | N/A | |
| Intelligent Controller | Kyllä | Max. Syöttöteho VA | 2 VA | |
| Max Syöttöteho W | 2 W | Asennus vakiona | Valaisimen sisään | |
| Nimellissyöttöjännite | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC | Tapsa Control | Kyllä |
| Tuotekoodi | TS98271 |
|---|---|
| Sähkönumero | 7123834 |
| GTIN | 6438045011356 |
| Tullikoodi | 85044085 |
| Paino | 0,10 kg |
| Mitat | 150 × 32 × 43 mm |
| Rungon materiaali | muovi |
| CE Merkintä | Kyllä |
| ETIM luokka | Valaisimen sähköinen lisätarvike (EC002556) |
| Current Limit for Fault Detection (mA) (FI) | N/A |
| Intelligent Controller | Kyllä |
| Max. Syöttöteho VA | 2 VA |
| Max Syöttöteho W | 2 W |
| Asennus vakiona | Valaisimen sisään |
| Nimellissyöttöjännite | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC |
| Tapsa Control | Kyllä |
Yhteensopivat tuotteet
| Tuotekoodi | Sähkönumero | Kuvaus | Tehonkulutus (VA) | Asennus vakiona | |
|---|---|---|---|---|---|
| TS90685 | 7118849 | Tilavahti TS90685 | 250 | Ryhmäkeskukseen | Lisää ostoskoriin |
| TS90696 | 7118922 | Tilavahti TS90696 | 250 | Pinta | Lisää ostoskoriin |
| Tuotekoodi | Sähkönumero | Kuvaus | |
|---|---|---|---|
| TST8801 | 7123858 | IC-valaisinohjausyksikkö TST8801 | Lisää ostoskoriin |
