Tilavahti TS90696
Pinta-asennettava tilavahti
- IP20-asennuskotelo
- 1-3 -vaihevalvonta / 230 V ohjaustulo
- relelähtö 1-3-vaihevalvonnan tilasta (NC/NO)
- kytkinohjaustulo
- turvavalaisimien ohjaus ryhmäkaapelin kautta
- trimmerillä asetettava viive turvavalotoiminnoille (0-15 min)
| Tuotekoodi | TS90696 | Sähkönumero | 7118922 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045006338 | Tullikoodi | 94056180 | |
| Paino | 0,10 kg | Mitat | 120 × 40 × 65 mm | |
| Rungon materiaali | ohutlevy | CE Merkintä | Kyllä | |
| ETIM luokka | Älyohjauslaite (EC000205) | IP Luokka | IP20 | |
| Asennus vakiona | Pinta | Nimellissyöttöjännite | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC | |
| Tehonkulutus (VA) | 250 |
| Tuotekoodi | TS90696 |
|---|---|
| Sähkönumero | 7118922 |
| GTIN | 6438045006338 |
| Tullikoodi | 94056180 |
| Paino | 0,10 kg |
| Mitat | 120 × 40 × 65 mm |
| Rungon materiaali | ohutlevy |
| CE Merkintä | Kyllä |
| ETIM luokka | Älyohjauslaite (EC000205) |
| IP Luokka | IP20 |
| Asennus vakiona | Pinta |
| Nimellissyöttöjännite | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC |
| Tehonkulutus (VA) | 250 |
Mittakuvat

Yhteensopivat tuotteet
| Tuotekoodi | Sähkönumero | Kuvaus | |
|---|---|---|---|
| TS98253 | 7123830 | Osoiteyksikkö TS98253 | Lisää ostoskoriin |
| TS98253B | 7123831 | Osoiteyksikkö TS98253B | Lisää ostoskoriin |
| TS98254 | 7123832 | Osoiteyksikkö TS98254 | Lisää ostoskoriin |
| TS98255 | 7123833 | Osoiteyksikkö TS98255 | Lisää ostoskoriin |
| TS98263B | 7123829 | Erillinen osoiteyksikkö TS98263B | Lisää ostoskoriin |
| TS98271 | 7123834 | Osoiteyksikkö TS98271 | Lisää ostoskoriin |
| TS98281 | 7123835 | Osoiteyksikkö TS98281 | Lisää ostoskoriin |
