Osoiteyksikkö TS98255
Osoiteyksikkö 625 VA 230 VDC
- jatkuvatoiminen/ajoittain toimiva
- toiminto voidaan valita kytkimellä
- Tapsa Control -keskukseen liitettävä
- Tilavahdin® kanssa yhteensopiva
| Tuotekoodi | TS98255 | Sähkönumero | 7123833 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045011349 | Tullikoodi | 85044085 | |
| Paino | 0,10 kg | Mitat | 150 × 32 × 43 mm | |
| Rungon materiaali | muovi | CE Merkintä | Kyllä | |
| ETIM luokka | Valaisimen sähköinen lisätarvike (EC002556) | Current Limit for Fault Detection (mA) (FI) | 400 mA | |
| Max. Syöttöteho VA | 2 VA | Max Syöttöteho W | 2 W | |
| Maksimi kokonaiskuormitettavuus, verkkokäyttö (VA) | 625 | Asennus vakiona | Valaisimen sisään | |
| Nimellissyöttöjännite | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC | Lähtöjännite, akkukäyttö (VDC) | 216 | |
| Nimellislähtöjännite, verkkokäyttö (VAC) | 220-240 VDC | Tapsa Control | Kyllä |
| Tuotekoodi | TS98255 |
|---|---|
| Sähkönumero | 7123833 |
| GTIN | 6438045011349 |
| Tullikoodi | 85044085 |
| Paino | 0,10 kg |
| Mitat | 150 × 32 × 43 mm |
| Rungon materiaali | muovi |
| CE Merkintä | Kyllä |
| ETIM luokka | Valaisimen sähköinen lisätarvike (EC002556) |
| Current Limit for Fault Detection (mA) (FI) | 400 mA |
| Max. Syöttöteho VA | 2 VA |
| Max Syöttöteho W | 2 W |
| Maksimi kokonaiskuormitettavuus, verkkokäyttö (VA) | 625 |
| Asennus vakiona | Valaisimen sisään |
| Nimellissyöttöjännite | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC |
| Lähtöjännite, akkukäyttö (VDC) | 216 |
| Nimellislähtöjännite, verkkokäyttö (VAC) | 220-240 VDC |
| Tapsa Control | Kyllä |
Yhteensopivat tuotteet
| Tuotekoodi | Sähkönumero | Kuvaus | Tehonkulutus (VA) | Asennus vakiona | |
|---|---|---|---|---|---|
| TS90685 | 7118849 | Tilavahti TS90685 | 250 | Ryhmäkeskukseen | Lisää ostoskoriin |
| TS90696 | 7118922 | Tilavahti TS90696 | 250 | Pinta | Lisää ostoskoriin |
