Adressmodul TS98271
Adressmodul 200 VA
- Dimning i nöödlage
- DALI-kompatibel
- IC-kompatibel
- kan användas med Tapsa Control nödbelysningscentraler
| Produktkod | TS98271 | Sähkönumero (FI) | 7123834 | |
|---|---|---|---|---|
| E-nummer (SE) | Nej | GTIN | 6438045011356 | |
| Tullkod | 85044085 | Vikt | 0,10 kg | |
| Mått | 150 × 32 × 43 mm | Stommmaterial | plast | |
| CE Mark (SE) | Ja | ETIM class | [EC002556] | |
| Current Limit for Fault Detection (mA) (SE) | N/A | Intelligent Controller | Ja | |
| Max inmatningseffekt VA | 2 VA | Max inmatningseffekt W | 2 W | |
| Montage | Innanför armaturen | Nominell anslutningsspänning | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC | |
| Tapsa Control | Ja |
| Produktkod | TS98271 |
|---|---|
| Sähkönumero (FI) | 7123834 |
| E-nummer (SE) | Nej |
| GTIN | 6438045011356 |
| Tullkod | 85044085 |
| Vikt | 0,10 kg |
| Mått | 150 × 32 × 43 mm |
| Stommmaterial | plast |
| CE Mark (SE) | Ja |
| ETIM class | [EC002556] |
| Current Limit for Fault Detection (mA) (SE) | N/A |
| Intelligent Controller | Ja |
| Max inmatningseffekt VA | 2 VA |
| Max inmatningseffekt W | 2 W |
| Montage | Innanför armaturen |
| Nominell anslutningsspänning | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC |
| Tapsa Control | Ja |
Kompatibla produkter
| Produktkod | E-nummer | Beskrivning | Effektförbrukning (VA) | Montage | |
|---|---|---|---|---|---|
| TS90685 | Lokal Controller TS90685 | 250 | I en gruppcentral | Lägg till i varukorg | |
| TS90696 | Lokal Controller TS90696 | 250 | Yt | Lägg till i varukorg |
| Produktkod | E-nummer | Beskrivning | |
|---|---|---|---|
| TST8801 | IC Modul TST8801 | Lägg till i varukorg |
