Lokal Controller TS90685
Lokal Controller (montage i en gruppcentral)
- 1-3-fasövervakning
- styrning av nödljusarmaturer via kretskabeln
| Produktkod | TS90685 | Sähkönumero (FI) | 7118849 | |
|---|---|---|---|---|
| E-nummer (SE) | Nej | GTIN | 6438045006826 | |
| Tullkod | 94056180 | Vikt | 0,10 kg | |
| Mått | 117 × 38 × 60 mm | Stommmaterial | tunnplåt | |
| CE Mark (SE) | Ja | ETIM class | [EC000205] | |
| Montage | I en gruppcentral | Nominell anslutningsspänning | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC | |
| Effektförbrukning (VA) | 250 |
| Produktkod | TS90685 |
|---|---|
| Sähkönumero (FI) | 7118849 |
| E-nummer (SE) | Nej |
| GTIN | 6438045006826 |
| Tullkod | 94056180 |
| Vikt | 0,10 kg |
| Mått | 117 × 38 × 60 mm |
| Stommmaterial | tunnplåt |
| CE Mark (SE) | Ja |
| ETIM class | [EC000205] |
| Montage | I en gruppcentral |
| Nominell anslutningsspänning | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC |
| Effektförbrukning (VA) | 250 |
Måttritningar

Kompatibla produkter
| Produktkod | E-nummer | Beskrivning | |
|---|---|---|---|
| TS98253 | Adressmodul TS98253 | Lägg till i varukorg | |
| TS98253B | Adressmodul TS98253B | Lägg till i varukorg | |
| TS98254 | Adressmodul TS98254 | Lägg till i varukorg | |
| TS98255 | Adressmodul TS98255 | Lägg till i varukorg | |
| TS98263B | Adressmodul TS98263B | Lägg till i varukorg | |
| TS98271 | Adressmodul TS98271 | Lägg till i varukorg | |
| TS98281 | Adressmodul TS98281 | Lägg till i varukorg |
