Pictogram PBV80265E3
1-sided, light plate pictogram, arrow up, for Esc 80 (TWT80/TWS80) emergency exit lights. 26 m viewing distance.
1-sided, light plate pictogram, arrow up, for Esc 80 (TWT80/TWS80) emergency exit lights. 26 m viewing distance.
| Product code | PBV80265E3 | Electrical number (FI) | 4282364 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045020730 | TARIC code | 94056180 | |
| Weight | 0,50 kg | Measurements | 268 × 10 × 130 mm | |
| ETIM class | Pictogram for emergency luminaire (EC000479) | Glow Wire Test of Plastic Materials (°C) | 650 | |
| Pictogram | up | Viewing distance | 26 m |
| Product code | PBV80265E3 |
|---|---|
| Electrical number (FI) | 4282364 |
| GTIN | 6438045020730 |
| TARIC code | 94056180 |
| Weight | 0,50 kg |
| Measurements | 268 × 10 × 130 mm |
| ETIM class | Pictogram for emergency luminaire (EC000479) |
| Glow Wire Test of Plastic Materials (°C) | 650 |
| Pictogram | up |
| Viewing distance | 26 m |
Required products
| Product code | Electrical number | Description | |
|---|---|---|---|
| TWS8092WA | 4211321 | ESC 80 emergency exit light TWS8092WA | Add to cart |
| TWS8092WM | 4211323 | ESC 80 emergency exit light TWS8092WM | Add to cart |
| TWT8041W | 4211311 | ESC 80 emergency exit light TWT8041W | Add to cart |
| TWT8051W | 4211312 | ESC 80 emergency exit light TWT8051W | Add to cart |
| TWT8051WK | 4211314 | ESC 80 emergency exit light TWT8051WK | Add to cart |
| TWT8053WA | 4211317 | ESC 80 emergency exit light TWT8053WA | Add to cart |
| TWT8053WM | 4211318 | ESC 80 emergency exit light TWT8053WM | Add to cart |
