Opaste ylös (PBV80265E3)
1-puoleinen, valolevyllinen opaste, nuoli ylös, Opas 80 (TWT80, TWS80) -opastevalaisimille, 26 m havaintoetäisyydelle.
1-puoleinen, valolevyllinen opaste, nuoli ylös, Opas 80 (TWT80, TWS80) -opastevalaisimille, 26 m havaintoetäisyydelle.
| Tuotekoodi | PBV80265E3 | Sähkönumero | 4282364 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045020730 | Tullikoodi | 94056180 | |
| Paino | 0,50 kg | Mitat | 268 × 10 × 130 mm | |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) | Muoviosien kuumalankakoe (°C) | 650 | |
| Opaste | ylös | Havaintoetäisyys | 26 m |
| Tuotekoodi | PBV80265E3 |
|---|---|
| Sähkönumero | 4282364 |
| GTIN | 6438045020730 |
| Tullikoodi | 94056180 |
| Paino | 0,50 kg |
| Mitat | 268 × 10 × 130 mm |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) |
| Muoviosien kuumalankakoe (°C) | 650 |
| Opaste | ylös |
| Havaintoetäisyys | 26 m |
Tarvitset myös yhden tai useamman näistä
| Tuotekoodi | Sähkönumero | Kuvaus | |
|---|---|---|---|
| TWS8092WA | 4211321 | Opas 80 -opastevalaisin TWS8092WA | Lisää ostoskoriin |
| TWS8092WM | 4211323 | Opas 80 -opastevalaisin TWS8092WM | Lisää ostoskoriin |
| TWT8041W | 4211311 | Opas 80 -opastevalaisin TWT8041W | Lisää ostoskoriin |
| TWT8051W | 4211312 | Opas 80 -opastevalaisin TWT8051W | Lisää ostoskoriin |
| TWT8051WK | 4211314 | Opas 80 -opastevalaisin TWT8051WK | Lisää ostoskoriin |
| TWT8053WA | 4211317 | Opas 80 -opastevalaisin TWT8053WA | Lisää ostoskoriin |
| TWT8053WM | 4211318 | Opas 80 -opastevalaisin TWT8053WM | Lisää ostoskoriin |
