Pictogram PB9020
Pictogram, Fire Extinguisher, ESC 90 (TWT90) luminaires. 25 m viewing distance.
Pictogram, Fire Extinguisher, ESC 90 (TWT90) luminaires. 25 m viewing distance.
| Product code | PB9020 | Electrical number (FI) | 4282229 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045020259 | TARIC code | 94056180 | |
| Weight | 0,00 kg | Measurements | 250 × 1 × 129 mm | |
| ETIM class | Pictogram for emergency luminaire (EC000479) | Pictogram | Fire Extinguisher | |
| Viewing distance | 25 m |
| Product code | PB9020 |
|---|---|
| Electrical number (FI) | 4282229 |
| GTIN | 6438045020259 |
| TARIC code | 94056180 |
| Weight | 0,00 kg |
| Measurements | 250 × 1 × 129 mm |
| ETIM class | Pictogram for emergency luminaire (EC000479) |
| Pictogram | Fire Extinguisher |
| Viewing distance | 25 m |
Required products
| Product code | Electrical number | Description | |
|---|---|---|---|
| TWS9092WA | 4211253 | ESC 90 Emergency Exit Light TWS9092WA | Add to cart |
| TWS9092WAT | 4148755 | ESC 90 Emergency Exit Light TWS9092WAT | Add to cart |
| TWS9092WM | 4211254 | ESC 90 Emergency Exit Light TWS9092WM | Add to cart |
| TWS9092WMT | 4148757 | ESC 90 Emergency Exit Light TWS9092WMT | Add to cart |
| TWT9041W | 4211238 | ESC 90 emergency exit light TWT9041W | Add to cart |
| TWT9041WK | 4211265 | ESC 90 emergency exit light TWT9041WK | Add to cart |
| TWT9041WKT | 4148776 | ESC 90 emergency exit light TWT9041WKT | Add to cart |
| TWT9041WT | 4148775 | ESC 90 emergency exit light TWT9041WT | Add to cart |
| TWT9051W | 4211239 | ESC 90 emergency exit light TWT9051W | Add to cart |
| TWT9051WK | 4211241 | ESC 90 Emergency Exit Light TWT9051WK | Add to cart |
| TWT9051WKT | 4148779 | ESC 90 Emergency Exit Light TWT9051WKT | Add to cart |
| TWT9051WT | 4148778 | ESC 90 emergency exit light TWT9051WT | Add to cart |
| TWT9053WA | 4211248 | ESC 90 emergency exit light TWT9053WA | Add to cart |
| TWT9053WAT | 4148781 | ESC 90 emergency exit light TWT9053WAT | Add to cart |
| TWT9053WM | 4211250 | ESC 90 emergency exit light TWT9053WM | Add to cart |
| TWT9053WMT | 4148782 | ESC 90 emergency exit light TWT9053WMT | Add to cart |
| TWT9071W | 4282248 | ESC 90 emergency exit light TWT9071W | Add to cart |
| TWT9071WT | 4148783 | ESC 90 emergency exit light TWT9071WT | Add to cart |
