Piktogram PB9020
Piktogram, brandsläckare, Esc 90 (TWT90) -hänvisningsarmaturer, 25 m läsavstånd.
Piktogram, brandsläckare, Esc 90 (TWT90) -hänvisningsarmaturer, 25 m läsavstånd.
| Produktkod | PB9020 | Sähkönumero (FI) | 4282229 | |
|---|---|---|---|---|
| E-nummer (SE) | Nej | GTIN | 6438045020259 | |
| Tullkod | 94056180 | Vikt | 0,00 kg | |
| Mått | 250 × 1 × 129 mm | ETIM class | [EC000479] | |
| Piktogram | Brandsläckare | Läsavstånd | 25 m |
| Produktkod | PB9020 |
|---|---|
| Sähkönumero (FI) | 4282229 |
| E-nummer (SE) | Nej |
| GTIN | 6438045020259 |
| Tullkod | 94056180 |
| Vikt | 0,00 kg |
| Mått | 250 × 1 × 129 mm |
| ETIM class | [EC000479] |
| Piktogram | Brandsläckare |
| Läsavstånd | 25 m |
Produkter som krävs
| Produktkod | E-nummer | Beskrivning | |
|---|---|---|---|
| TWS9092WA | ESC 90 hänvisningsarmatur TWS9092WA | Lägg till i varukorg | |
| TWS9092WAT | ESC 90 hänvisningsarmatur TWS9092WAT | Lägg till i varukorg | |
| TWS9092WM | ESC 90 hänvisningsarmatur TWS9092WM | Lägg till i varukorg | |
| TWS9092WMT | ESC 90 hänvisningsarmatur TWS9092WMT | Lägg till i varukorg | |
| TWT9041W | ESC 90 hänvisningsarmatur TWT9041W | Lägg till i varukorg | |
| TWT9041WK | ESC 90 hänvisningsarmatur TWT9041WK | Lägg till i varukorg | |
| TWT9041WKT | ESC 90 hänvisningsarmatur TWT9041WKT | Lägg till i varukorg | |
| TWT9041WT | ESC 90 hänvisningsarmatur TWT9041WT | Lägg till i varukorg | |
| TWT9051W | ESC 90 hänvisningsarmatur TWT9051W | Lägg till i varukorg | |
| TWT9051WK | ESC 90 hänvisningsarmatur TWT9051WK | Lägg till i varukorg | |
| TWT9051WKT | ESC 90 hänvisningsarmatur TWT9051WKT | Lägg till i varukorg | |
| TWT9051WT | ESC 90 hänvisningsarmatur TWT9051WT | Lägg till i varukorg | |
| TWT9053WA | ESC 90 hänvisningsarmatur TWT9053WA | Lägg till i varukorg | |
| TWT9053WAT | ESC 90 hänvisningsarmatur TWT9053WAT | Lägg till i varukorg | |
| TWT9053WM | ESC 90 hänvisningsarmatur TWT9053WM | Lägg till i varukorg | |
| TWT9053WMT | ESC 90 hänvisningsarmatur TWT9053WMT | Lägg till i varukorg | |
| TWT9071W | Esc 90 hänvisningsarmatur TWT9071W | Lägg till i varukorg | |
| TWT9071WT | Esc 90 hänvisningsarmatur TWT9071WT | Lägg till i varukorg |
