
Solid pictogram PB3017E ISO7010 F002
Fire hose reel pictogram for Solid emergency exit light.
Fire hose reel pictogram for Solid emergency exit light.
| Product code | PB3017E | Electrical number (FI) | 4148678 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045027319 | TARIC code | 94056180 | |
| Weight | 0,00 kg | Measurements | 300 × 1 × 150 mm | |
| ETIM class | Pictogram for emergency luminaire (EC000479) | Pictogram | Fire Hydrant | |
| Viewing distance | 30 m |
| Product code | PB3017E |
|---|---|
| Electrical number (FI) | 4148678 |
| GTIN | 6438045027319 |
| TARIC code | 94056180 |
| Weight | 0,00 kg |
| Measurements | 300 × 1 × 150 mm |
| ETIM class | Pictogram for emergency luminaire (EC000479) |
| Pictogram | Fire Hydrant |
| Viewing distance | 30 m |