
Solid piktogram PB3017E ISO7010 F002
Piktogram brandredskap, brandslang till Solid hänvisningsarmatur.
Piktogram brandredskap, brandslang till Solid hänvisningsarmatur.
| Produktkod | PB3017E | Sähkönumero (FI) | 4148678 | |
|---|---|---|---|---|
| E-nummer (SE) | Nej | GTIN | 6438045027319 | |
| Tullkod | 94056180 | Vikt | 0,00 kg | |
| Mått | 300 × 1 × 150 mm | ETIM class | [EC000479] | |
| Piktogram | Brandslang | Läsavstånd | 30 m |
| Produktkod | PB3017E |
|---|---|
| Sähkönumero (FI) | 4148678 |
| E-nummer (SE) | Nej |
| GTIN | 6438045027319 |
| Tullkod | 94056180 |
| Vikt | 0,00 kg |
| Mått | 300 × 1 × 150 mm |
| ETIM class | [EC000479] |
| Piktogram | Brandslang |
| Läsavstånd | 30 m |