
Solid-opaste pikapaloposti (PB3017E)
Pikapalopostiopaste Solid-opastevalaisimelle.
Pikapalopostiopaste Solid-opastevalaisimelle.
| Tuotekoodi | PB3017E | Sähkönumero | 4148678 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045027319 | Tullikoodi | 94056180 | |
| Paino | 0,00 kg | Mitat | 300 × 1 × 150 mm | |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) | Opaste | Pikapaloposti | |
| Havaintoetäisyys | 30 m |
| Tuotekoodi | PB3017E |
|---|---|
| Sähkönumero | 4148678 |
| GTIN | 6438045027319 |
| Tullikoodi | 94056180 |
| Paino | 0,00 kg |
| Mitat | 300 × 1 × 150 mm |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) |
| Opaste | Pikapaloposti |
| Havaintoetäisyys | 30 m |