| Tuotekoodi | TK4100 | Sähkönumero | 7118810 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045003443 | Tullikoodi | 85044095 | |
| Paino | 10,00 kg | Mitat | 419 × 216 × 602 mm | |
| Rungon materiaali | ohutlevy | Väri | RAL9003 (Signal white) | |
| ETIM luokka | Tyhjä kotelo/kaappi (EC000058) | IP Luokka | IP20 | |
| Akkutila | 2 x 12 V / 65 Ah |
| Tuotekoodi | TK4100 |
|---|---|
| Sähkönumero | 7118810 |
| GTIN | 6438045003443 |
| Tullikoodi | 85044095 |
| Paino | 10,00 kg |
| Mitat | 419 × 216 × 602 mm |
| Rungon materiaali | ohutlevy |
| Väri | RAL9003 (Signal white) |
| ETIM luokka | Tyhjä kotelo/kaappi (EC000058) |
| IP Luokka | IP20 |
| Akkutila | 2 x 12 V / 65 Ah |
Mittakuvat

Tarvitset myös yhden tai useamman näistä
| Tuotekoodi | Sähkönumero | Kuvaus | Valaisinryhmien määrä | |
|---|---|---|---|---|
| TK2301 | 7118801 | Turvavalokeskus TK2301 | 1 x 120 VA / W | Lisää ostoskoriin |
| TK2302 | 7118803 | Turvavalokeskus TK2302 | 2 x 120 VA / W | Lisää ostoskoriin |
| TK2303 | 7118804 | Turvavalokeskus TK2303 | 3 x 120 VA / W | Lisää ostoskoriin |
| TK2304 | 7118805 | Turvavalokeskus TK2304 | 4 x 120 VA / W | Lisää ostoskoriin |
| TK2305 | 7118806 | Turvavalokeskus TK2305 | 5 x 120 VA / W | Lisää ostoskoriin |
| TK2306 | 7118807 | Turvavalokeskus TK2306 | 6 x 120 VA / W | Lisää ostoskoriin |
| TK2307 | 7118808 | Turvavalokeskus TK2307 | 7 x 120 VA / W | Lisää ostoskoriin |
| TK2308 | 7118809 | Turvavalokeskus TK2308 | 8 x 120 VA / W | Lisää ostoskoriin |
| TKT3122 | 7118844 | Turvavalokeskus TKT3122 | 4 x 120 VA / W | Lisää ostoskoriin |
| TKT4144 | 7118846 | Turvavalokeskus TKT4144 | 8 x 120 VA / W | Lisää ostoskoriin |
| TKT4188 | 7118848 | Turvavalokeskus TKT4188 | 16 x 120 VA / W | Lisää ostoskoriin |
