Pictogram PBVEX401E2
1-sided, light plate pictogram, arrow left, for Steel emergency exit lights. 40 m viewing distance.
1-sided, light plate pictogram, arrow left, for Steel emergency exit lights. 40 m viewing distance.
| Product code | PBVEX401E2 | Electrical number (FI) | 4148709 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045027920 | TARIC code | 94056180 | |
| Weight | 1,06 kg | Measurements | 410 × 10 × 230 mm | |
| ETIM class | Pictogram for emergency luminaire (EC000479) | Pictogram | left | |
| Viewing distance | 40 m |
| Product code | PBVEX401E2 |
|---|---|
| Electrical number (FI) | 4148709 |
| GTIN | 6438045027920 |
| TARIC code | 94056180 |
| Weight | 1,06 kg |
| Measurements | 410 × 10 × 230 mm |
| ETIM class | Pictogram for emergency luminaire (EC000479) |
| Pictogram | left |
| Viewing distance | 40 m |
