Opaste vasen (PBVEX401E2)
Yksipuoleinen, valolevyllinen opaste, nuoli vasemmalle, Steel-opastevalaisimille, 40 m havaintoetäisyydelle.
Yksipuoleinen, valolevyllinen opaste, nuoli vasemmalle, Steel-opastevalaisimille, 40 m havaintoetäisyydelle.
| Tuotekoodi | PBVEX401E2 | Sähkönumero | 4148709 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045027920 | Tullikoodi | 94056180 | |
| Paino | 1,06 kg | Mitat | 410 × 10 × 230 mm | |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) | Opaste | vasen | |
| Havaintoetäisyys | 40 m |
| Tuotekoodi | PBVEX401E2 |
|---|---|
| Sähkönumero | 4148709 |
| GTIN | 6438045027920 |
| Tullikoodi | 94056180 |
| Paino | 1,06 kg |
| Mitat | 410 × 10 × 230 mm |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) |
| Opaste | vasen |
| Havaintoetäisyys | 40 m |
