Pictogram PBVA902
1-sided, light plate pictogram, arrow right, for Heavy Exit emergency exit lights.
1-sided, light plate pictogram, arrow right, for Heavy Exit emergency exit lights.
| Product code | PBVA902 | Electrical number (FI) | 4148650 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045027241 | TARIC code | 94056180 | |
| Weight | 0,16 kg | Measurements | 375 × 2 × 193 mm | |
| ETIM class | Pictogram for emergency luminaire (EC000479) | Pictogram | right | |
| Viewing distance | 37 m |
| Product code | PBVA902 |
|---|---|
| Electrical number (FI) | 4148650 |
| GTIN | 6438045027241 |
| TARIC code | 94056180 |
| Weight | 0,16 kg |
| Measurements | 375 × 2 × 193 mm |
| ETIM class | Pictogram for emergency luminaire (EC000479) |
| Pictogram | right |
| Viewing distance | 37 m |
Required products
| Product code | Electrical number | Description | |
|---|---|---|---|
| TWSA992WA | 4148647 | Heavy Exit emergency exit light TWSA992WA | Add to cart |
| TWSA992WM | 4148646 | Heavy Exit emergency exit light TWSA992WM | Add to cart |
| TWTA951WK | 4148645 | Heavy Exit emergency exit light TWTA951WK | Add to cart |
