Pictogram PBV31301E
2-sided, light plate pictogram, arrow left/right, for Solid (TWT31/TWS31) emergency exit lights. 30 m viewing distance.
2-sided, light plate pictogram, arrow left/right, for Solid (TWT31/TWS31) emergency exit lights. 30 m viewing distance.
| Product code | PBV31301E | Electrical number (FI) | 4210656 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045022833 | TARIC code | 94056180 | |
| Weight | 0,70 kg | Measurements | 350 × 10 × 175 mm | |
| ETIM class | Pictogram for emergency luminaire (EC000479) | Pictogram | right & left | |
| Viewing distance | 30 m |
| Product code | PBV31301E |
|---|---|
| Electrical number (FI) | 4210656 |
| GTIN | 6438045022833 |
| TARIC code | 94056180 |
| Weight | 0,70 kg |
| Measurements | 350 × 10 × 175 mm |
| ETIM class | Pictogram for emergency luminaire (EC000479) |
| Pictogram | right & left |
| Viewing distance | 30 m |
Required products
| Product code | Electrical number | Description | |
|---|---|---|---|
| TWS3192WA | 4211070 | Solid Exit 2 Emergency Exit Light TWS3192WA | Add to cart |
| TWS3192WM | 4211125 | Solid Exit 2 Emergency Exit Light TWS3192WM | Add to cart |
| TWT3151WK | 4210659 | Solid Exit 2 Emergency Exit Light TWT3151WK | Add to cart |
| TWT3151WKE | 4148950 | Solid Exit 2 DUO Combination Light TWT3151WKE | Add to cart |
| TWT3153WA | 4210790 | Solid Exit 2 Emergency Exit Light TWT3153WA | Add to cart |
| TWT3153WM | 4210889 | Solid Exit 2 Emergency Exit Light TWT3153WM | Add to cart |
| TWT3171W | 4210667 | Solid Exit 2 Emergency Exit Light TWT3171W | Add to cart |
