| Product code | PBB100 | Electrical number (FI) | 4244180 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045025056 | TARIC code | 94056180 | |
| Weight | 0,00 kg | Measurements | 250 × 1 × 129 mm | |
| ETIM class | Pictogram for emergency luminaire (EC000479) | Viewing distance | 25 m |
| Product code | PBB100 |
|---|---|
| Electrical number (FI) | 4244180 |
| GTIN | 6438045025056 |
| TARIC code | 94056180 |
| Weight | 0,00 kg |
| Measurements | 250 × 1 × 129 mm |
| ETIM class | Pictogram for emergency luminaire (EC000479) |
| Viewing distance | 25 m |
Required products
| Product code | Electrical number | Description | |
|---|---|---|---|
| TWTB151WK | 4244170 | Easy Combo emergency light or emergency exit light TWTB151WK | Add to cart |
| TWTB152WA | 4244134 | Easy Combo emergency light or emergency exit light TWTB152WA | Add to cart |
| TWTB152WM | 4244135 | Easy Combo emergency light or emergency exit light TWTB152WM | Add to cart |
| TWTB153WA | 4244136 | Easy Combo emergency light or emergency exit light TWTB153WA | Add to cart |
| TWTB153WM | 4244137 | Easy Combo emergency light or emergency exit light TWTB153WM | Add to cart |
| TWTB171W | 4244171 | Easy Combo emergency light or emergency exit light TWTB171W | Add to cart |