Set om piktogram PBB100
Roterbart piktogram för pil upp, ned, vänster och höger.
| Produktkod | PBB100 | Sähkönumero (FI) | 4244180 | |
|---|---|---|---|---|
| E-nummer (SE) | Nej | GTIN | 6438045025056 | |
| Tullkod | 94056180 | Vikt | 0,00 kg | |
| Mått | 250 × 1 × 129 mm | ETIM class | [EC000479] | |
| Läsavstånd | 25 m |
| Produktkod | PBB100 |
|---|---|
| Sähkönumero (FI) | 4244180 |
| E-nummer (SE) | Nej |
| GTIN | 6438045025056 |
| Tullkod | 94056180 |
| Vikt | 0,00 kg |
| Mått | 250 × 1 × 129 mm |
| ETIM class | [EC000479] |
| Läsavstånd | 25 m |
Produkter som krävs
| Produktkod | E-nummer | Beskrivning | |
|---|---|---|---|
| TWTB151WK | Easy Combo nödljusarmatur eller hänvisningsarmatur TWTB151WK | Lägg till i varukorg | |
| TWTB152WA | Easy Combo nödljusarmatur eller hänvisningsarmatur TWTB152WA | Lägg till i varukorg | |
| TWTB152WM | Easy Combo nödljusarmatur eller hänvisningsarmatur TWTB152WM | Lägg till i varukorg | |
| TWTB153WA | Easy Combo nödljusarmatur eller hänvisningsarmatur TWTB153WA | Lägg till i varukorg | |
| TWTB153WM | Easy Combo nödljusarmatur eller hänvisningsarmatur TWTB153WM | Lägg till i varukorg | |
| TWTB171W | Easy Combo nödljusarmatur eller hänvisningsarmatur TWTB171W | Lägg till i varukorg |