Pictogram PB9604E
Pictogram, arrow down, ROBUST Exit (TWT96) luminaires. 24 m viewing distance.
Pictogram, arrow down, ROBUST Exit (TWT96) luminaires. 24 m viewing distance.
| Product code | PB9604E | Electrical number (FI) | 4282385 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045023069 | TARIC code | 94056180 | |
| Weight | 0,01 kg | Measurements | 240 × 1 × 112 mm | |
| ETIM class | Pictogram for emergency luminaire (EC000479) | Pictogram | down | |
| Viewing distance | 24 m |
| Product code | PB9604E |
|---|---|
| Electrical number (FI) | 4282385 |
| GTIN | 6438045023069 |
| TARIC code | 94056180 |
| Weight | 0,01 kg |
| Measurements | 240 × 1 × 112 mm |
| ETIM class | Pictogram for emergency luminaire (EC000479) |
| Pictogram | down |
| Viewing distance | 24 m |
Required products
| Product code | Electrical number | Description | |
|---|---|---|---|
| TWT9651W | 4281217 | Robust Exit emergency exit light TWT9651W | Add to cart |
| TWT9651WK | 4282390 | Robust Exit LED Emergency Exit Light TWT9651WK | Add to cart |
Compatible products
| Product code | Electrical number | Description | |
|---|---|---|---|
| TWT9651W | 4281217 | Robust Exit emergency exit light TWT9651W | Add to cart |
