Piktogram PB9604E
Piktogram, pil ner, ROBUST Exit (TWT96) hänvisningsarmaturer. 24 m läsavstånd.
Piktogram, pil ner, ROBUST Exit (TWT96) hänvisningsarmaturer. 24 m läsavstånd.
| Produktkod | PB9604E | Sähkönumero (FI) | 4282385 | |
|---|---|---|---|---|
| E-nummer (SE) | Nej | GTIN | 6438045023069 | |
| Tullkod | 94056180 | Vikt | 0,01 kg | |
| Mått | 240 × 1 × 112 mm | ETIM class | [EC000479] | |
| Piktogram | ner | Läsavstånd | 24 m |
| Produktkod | PB9604E |
|---|---|
| Sähkönumero (FI) | 4282385 |
| E-nummer (SE) | Nej |
| GTIN | 6438045023069 |
| Tullkod | 94056180 |
| Vikt | 0,01 kg |
| Mått | 240 × 1 × 112 mm |
| ETIM class | [EC000479] |
| Piktogram | ner |
| Läsavstånd | 24 m |
Produkter som krävs
| Produktkod | E-nummer | Beskrivning | |
|---|---|---|---|
| TWT9651W | Robust Exit hänvisningsarmatur TWT9651W | Lägg till i varukorg | |
| TWT9651WK | Robust Exit LED-hänvisningsarmatur TWT9651WK | Lägg till i varukorg |
Kompatibla produkter
| Produktkod | E-nummer | Beskrivning | |
|---|---|---|---|
| TWT9651W | Robust Exit hänvisningsarmatur TWT9651W | Lägg till i varukorg |
