White label PB9007
Cover plate for ESC 90 luminaires
Cover plate for ESC 90 luminaires
| Product code | PB9007 | Electrical number (FI) | 4211284 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045011523 | TARIC code | 94056180 | |
| Weight | 0,01 kg | Measurements | 268 × 1 × 125 mm | |
| ETIM class | Pictogram for emergency luminaire (EC000479) | Pictogram | cover plate | |
| Viewing distance | 25 m |
| Product code | PB9007 |
|---|---|
| Electrical number (FI) | 4211284 |
| GTIN | 6438045011523 |
| TARIC code | 94056180 |
| Weight | 0,01 kg |
| Measurements | 268 × 1 × 125 mm |
| ETIM class | Pictogram for emergency luminaire (EC000479) |
| Pictogram | cover plate |
| Viewing distance | 25 m |
Required products
| Product code | Electrical number | Description | Viewing distance | Pictogram | |
|---|---|---|---|---|---|
| PB9004 | 4281201 | Pictogram PB9004 | 25 m | | Add to cart |
| PB9005 | 4281202 | Pictogram PB9005 | 25 m | | Add to cart |
| PB9006 | 4281203 | Pictogram PB9006 | 25 m | | Add to cart |
Accessories
| Product code | Electrical number | Description | |
|---|---|---|---|
| TWT9041W | 4211238 | ESC 90 emergency exit light TWT9041W | Add to cart |
| TWT9041WT | 4148775 | ESC 90 emergency exit light TWT9041WT | Add to cart |
| TWT9053WA | 4211248 | ESC 90 emergency exit light TWT9053WA | Add to cart |
| TWT9053WAT | 4148781 | ESC 90 emergency exit light TWT9053WAT | Add to cart |
| TWT9053WM | 4211250 | ESC 90 emergency exit light TWT9053WM | Add to cart |
| TWT9053WMT | 4148782 | ESC 90 emergency exit light TWT9053WMT | Add to cart |
