Peittolevy PB9007 (PB9007)
Valkoinen peittolevy, Opas 90 -valaisimelle
Valkoinen peittolevy, Opas 90 -valaisimelle
| Tuotekoodi | PB9007 | Sähkönumero | 4211284 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045011523 | Tullikoodi | 94056180 | |
| Paino | 0,01 kg | Mitat | 268 × 1 × 125 mm | |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) | Opaste | peittolevy | |
| Havaintoetäisyys | 25 m |
| Tuotekoodi | PB9007 |
|---|---|
| Sähkönumero | 4211284 |
| GTIN | 6438045011523 |
| Tullikoodi | 94056180 |
| Paino | 0,01 kg |
| Mitat | 268 × 1 × 125 mm |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) |
| Opaste | peittolevy |
| Havaintoetäisyys | 25 m |
Tarvitset myös yhden tai useamman näistä
| Tuotekoodi | Sähkönumero | Kuvaus | Havaintoetäisyys | Opaste | |
|---|---|---|---|---|---|
| PB9004 | 4281201 | Opaste vasen (PB9004) | 25 m | | Lisää ostoskoriin |
| PB9005 | 4281202 | Opaste oikea (PB9005) | 25 m | | Lisää ostoskoriin |
| PB9006 | 4281203 | Opaste alas (PB9006) | 25 m | | Lisää ostoskoriin |
Lisävarusteet
| Tuotekoodi | Sähkönumero | Kuvaus | |
|---|---|---|---|
| TWT9041W | 4211238 | Opas 90 -opastevalaisin TWT9041W | Lisää ostoskoriin |
| TWT9041WT | 4148775 | Opas 90 -opastevalaisin TWT9041WT | Lisää ostoskoriin |
| TWT9053WA | 4211248 | Opas 90 -opastevalaisin TWT9053WA | Lisää ostoskoriin |
| TWT9053WAT | 4148781 | Opas 90 -opastevalaisin TWT9053WAT | Lisää ostoskoriin |
| TWT9053WM | 4211250 | Opas 90 -opastevalaisin TWT9053WM | Lisää ostoskoriin |
| TWT9053WMT | 4148782 | Opas 90 -opastevalaisin TWT9053WMT | Lisää ostoskoriin |
