Pictogram PB3005E
Pictogram, arrow up, Solid (TWT30) luminaires. 30 m viewing distance.
Pictogram, arrow up, Solid (TWT30) luminaires. 30 m viewing distance.
| Product code | PB3005E | Electrical number (FI) | 4282270 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045021034 | TARIC code | 94056180 | |
| Weight | 0,02 kg | Measurements | 150 × 1 × 300 mm | |
| ETIM class | Pictogram for emergency luminaire (EC000479) | Pictogram | up | |
| Viewing distance | 30 m |
| Product code | PB3005E |
|---|---|
| Electrical number (FI) | 4282270 |
| GTIN | 6438045021034 |
| TARIC code | 94056180 |
| Weight | 0,02 kg |
| Measurements | 150 × 1 × 300 mm |
| ETIM class | Pictogram for emergency luminaire (EC000479) |
| Pictogram | up |
| Viewing distance | 30 m |
Required products
| Product code | Electrical number | Description | |
|---|---|---|---|
| TWS3092WA | 4282276 | Solid Exit emergency exit light TWS3092WA | Add to cart |
| TWS3092WAE | 4148633 | Solid Exit Emergency Exit Light TWS3092WAE | Add to cart |
| TWS3092WM | 4282275 | Solid Exit emergency exit light TWS3092WM | Add to cart |
| TWS3092WME | 4148634 | Solid Exit Emergency Exit Light TWS3092WME | Add to cart |
| TWT3041WK | 4244124 | Solid Exit Emergency Exit Light TWT3041WK | Add to cart |
| TWT3051WK | 4282265 | Solid Exit emergency exit light TWT3051WK | Add to cart |
| TWT3051WKE | 4282266 | Solid Exit emergency exit light TWT3051WKE | Add to cart |
| TWT3053WA | 4210623 | Solid Exit emergency exit light TWT3053WA | Add to cart |
| TWT3053WM | 4210626 | Solid Exit emergency exit light TWT3053WM | Add to cart |
| TWT3071W | 4210545 | Solid Exit emergency exit light TWT3071W | Add to cart |
| TWT3071WE | 4282388 | Solid Exit emergency exit light TWT3071WE | Add to cart |
