Steel-opastevalaisin TWTE1251WK
Osoitteelliseen 230 V keskusakustojärjestelmään liitettävä opastevalaisin
Teknoware Steel on ilmavan tyylikäs opastevalaisin edustaviin tiloihin. Elegantin valaisimen valolevyä kiertää kapea, kiiltävä metallikehys. Valaisinta voidaan käyttää yksi- tai kaksipuoleisena, ja mallista riippuen valaisin voidaan katto-, seinä-, ripustus- tai lippuasentaa.
Valaisimen opasteet tilattava erikseen.
| Tuotekoodi | TWTE1251WK | Sähkönumero | 4148892 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 06438045029849 | Tullikoodi | 94056180 | |
| Paino | 2,20 kg | Mitat | 291 × 80 × 224 mm | |
| Rungon materiaali | ruostumaton teräslevy | CE Merkintä | Kyllä | |
| Kuvun materiaali | Akryyli | Sähköinen asennus | 3 x 2,5 mm² | |
| EN 1838 | Kyllä | EN 60598-2-22 | Kyllä | |
| ETIM luokka | Turva-/opastevalaisin (EC001957) | Muoviosien kuumalankakoe (°C) | 650 | |
| Intelligent Controller | Kyllä | IP Luokka | IP20 | |
| Valonlähde | LED | Max. Syöttöteho VA | 9,1 VA | |
| Max Syöttöteho W | 5,1 W | Asennus vakiona | Pinta, Seinä | |
| Nimellissyöttöjännite | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC | Opaste | None | |
| Suojausluokka | I | Tapsa Control | Kyllä | |
| Käyttölämpötila Min - Max (°C) | -30…+50 | Ketjutettavissa | Kyllä | |
| Havaintoetäisyys | 30 m |
| Tuotekoodi | TWTE1251WK |
|---|---|
| Sähkönumero | 4148892 |
| GTIN | 06438045029849 |
| Tullikoodi | 94056180 |
| Paino | 2,20 kg |
| Mitat | 291 × 80 × 224 mm |
| Rungon materiaali | ruostumaton teräslevy |
| CE Merkintä | Kyllä |
| Kuvun materiaali | Akryyli |
| Sähköinen asennus | 3 x 2,5 mm² |
| EN 1838 | Kyllä |
| EN 60598-2-22 | Kyllä |
| ETIM luokka | Turva-/opastevalaisin (EC001957) |
| Muoviosien kuumalankakoe (°C) | 650 |
| Intelligent Controller | Kyllä |
| IP Luokka | IP20 |
| Valonlähde | LED |
| Max. Syöttöteho VA | 9,1 VA |
| Max Syöttöteho W | 5,1 W |
| Asennus vakiona | Pinta, Seinä |
| Nimellissyöttöjännite | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC |
| Opaste | None |
| Suojausluokka | I |
| Tapsa Control | Kyllä |
| Käyttölämpötila Min - Max (°C) | -30…+50 |
| Ketjutettavissa | Kyllä |
| Havaintoetäisyys | 30 m |
Mittakuvat

Lataukset ja tuotekortti
| Tiedosto | Lataus |
|---|---|
| Tuotekortti | Lataus |
| Asennusohje Steel - VOT120 (TWxE1) | Lataus |
| Yleistietoa Teknowaren valaisimien asentamisesta | Lataus |
