| Tuotekoodi | TST9601B | Sähkönumero | 7123839 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045011400 | Tullikoodi | 85044085 | |
| Paino | 0,10 kg | Mitat | 105 × 58 × 90 mm | |
| Rungon materiaali | muovi | CE Merkintä | Kyllä | |
| ETIM luokka | Vaihevalvontarele (EC001441) | Asennus vakiona | DIN-kisko | |
| Nimellissyöttöjännite | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC |
| Tuotekoodi | TST9601B |
|---|---|
| Sähkönumero | 7123839 |
| GTIN | 6438045011400 |
| Tullikoodi | 85044085 |
| Paino | 0,10 kg |
| Mitat | 105 × 58 × 90 mm |
| Rungon materiaali | muovi |
| CE Merkintä | Kyllä |
| ETIM luokka | Vaihevalvontarele (EC001441) |
| Asennus vakiona | DIN-kisko |
| Nimellissyöttöjännite | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC |
