| Produktkod | TST9601B | Sähkönumero (FI) | 7123839 | |
|---|---|---|---|---|
| E-nummer (SE) | Nej | GTIN | 6438045011400 | |
| Tullkod | 85044085 | Vikt | 0,10 kg | |
| Mått | 105 × 58 × 90 mm | Stommmaterial | plast | |
| CE Mark (SE) | Ja | ETIM class | [EC001441] | |
| Montage | DIN-skena | Nominell anslutningsspänning | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC |
| Produktkod | TST9601B |
|---|---|
| Sähkönumero (FI) | 7123839 |
| E-nummer (SE) | Nej |
| GTIN | 6438045011400 |
| Tullkod | 85044085 |
| Vikt | 0,10 kg |
| Mått | 105 × 58 × 90 mm |
| Stommmaterial | plast |
| CE Mark (SE) | Ja |
| ETIM class | [EC001441] |
| Montage | DIN-skena |
| Nominell anslutningsspänning | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC |
