Tilavahti TST6804
Pinta-asennettava tilavahti
- IP20-asennuskotelo
- 1-3 -vaihevalvonta / 230 V ohjaustulo
- relelähtö 1-3-vaihevalvonnan tilasta (NC/NO)
- kytkinohjaustulo
- turvavalaisimien ohjaus ryhmäkaapelin kautta
- trimmerillä asetettava viive turvavalotoiminnoille (0-15 min)
| Tuotekoodi | TST6804 | Sähkönumero | 7118958 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045008837 | Tullikoodi | 94056180 | |
| Paino | 0,10 kg | Mitat | 123 × 43 × 86 mm | |
| Rungon materiaali | ohutlevy | CE Merkintä | Kyllä | |
| ETIM luokka | Älyohjauslaite (EC000205) | IP Luokka | IP20 | |
| Asennus vakiona | Pinta | Nimellissyöttöjännite | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC | |
| Tehonkulutus (VA) | 1400 |
| Tuotekoodi | TST6804 |
|---|---|
| Sähkönumero | 7118958 |
| GTIN | 6438045008837 |
| Tullikoodi | 94056180 |
| Paino | 0,10 kg |
| Mitat | 123 × 43 × 86 mm |
| Rungon materiaali | ohutlevy |
| CE Merkintä | Kyllä |
| ETIM luokka | Älyohjauslaite (EC000205) |
| IP Luokka | IP20 |
| Asennus vakiona | Pinta |
| Nimellissyöttöjännite | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC |
| Tehonkulutus (VA) | 1400 |
Mittakuvat

