Lokal Controller TST6804
Lokal Controller (utanpåliggande montage)
- separat montagebox (IP20)
- 1-3-fasövervakning/230 V styrningsintag
- styrning av nödljusarmaturer via kretskabeln
- reläutgång från 1-3-fasövervakningens läge (NC/NO)
- kopplingstyrningsutgång
- försening till nödbelysningsoperation (0-15 min) som sättas med en trimmer
| Produktkod | TST6804 | Sähkönumero (FI) | 7118958 | |
|---|---|---|---|---|
| E-nummer (SE) | Nej | GTIN | 6438045008837 | |
| Tullkod | 94056180 | Vikt | 0,10 kg | |
| Mått | 123 × 43 × 86 mm | Stommmaterial | tunnplåt | |
| CE Mark (SE) | Ja | ETIM class | [EC000205] | |
| IP-klass | IP20 | Montage | Yt | |
| Nominell anslutningsspänning | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC | Effektförbrukning (VA) | 1400 |
| Produktkod | TST6804 |
|---|---|
| Sähkönumero (FI) | 7118958 |
| E-nummer (SE) | Nej |
| GTIN | 6438045008837 |
| Tullkod | 94056180 |
| Vikt | 0,10 kg |
| Mått | 123 × 43 × 86 mm |
| Stommmaterial | tunnplåt |
| CE Mark (SE) | Ja |
| ETIM class | [EC000205] |
| IP-klass | IP20 |
| Montage | Yt |
| Nominell anslutningsspänning | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC |
| Effektförbrukning (VA) | 1400 |
Måttritningar

