| Tuotekoodi | TKT6500P | Sähkönumero | 7123919 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045014241 | Tullikoodi | 85044095 | |
| Paino | 35,00 kg | Mitat | 279 × 441 × 1585 mm | |
| Rungon materiaali | ohutlevy | CE Merkintä | Kyllä | |
| Väri | RAL9003 (Signal white) | EN 50171 | Kyllä | |
| ETIM luokka | Tyhjä kotelo/kaappi (EC000058) | IP Luokka | IP34 | |
| Akkutila | 6 x 12 V / 100 Ah |
| Tuotekoodi | TKT6500P |
|---|---|
| Sähkönumero | 7123919 |
| GTIN | 6438045014241 |
| Tullikoodi | 85044095 |
| Paino | 35,00 kg |
| Mitat | 279 × 441 × 1585 mm |
| Rungon materiaali | ohutlevy |
| CE Merkintä | Kyllä |
| Väri | RAL9003 (Signal white) |
| EN 50171 | Kyllä |
| ETIM luokka | Tyhjä kotelo/kaappi (EC000058) |
| IP Luokka | IP34 |
| Akkutila | 6 x 12 V / 100 Ah |
Mittakuvat

Tarvitset myös yhden tai useamman näistä
| Tuotekoodi | Sähkönumero | Kuvaus | Valaisinryhmien määrä | |
|---|---|---|---|---|
| TKT6506B | 7118836 | Turvavalokeskus TKT6506B | 6 x 250 VA / W | Lisää ostoskoriin |
| TKT6506BP | 7123932 | Turvavalokeskus TKT6506BP | 6 x 250 VA / W | Lisää ostoskoriin |
| TKT6512B | 7118838 | Turvavalokeskus TKT6512B | 12 x 250 VA / W | Lisää ostoskoriin |
| TKT6512BP | 7123933 | Turvavalokeskus TKT6512BP | 12 x 250 VA / W | Lisää ostoskoriin |
| TKT6518B | 7118840 | Turvavalokeskus TKT6518B | 18 x 250 VA / W | Lisää ostoskoriin |
| TKT6518BP | 7123934 | Turvavalokeskus TKT6518BP | 18 x 250 VA / W | Lisää ostoskoriin |
| TKT6524B | 7118842 | Turvavalokeskus TKT6524B | 24 x 250 VA / W | Lisää ostoskoriin |
| TKT6524BP | 7123935 | Turvavalokeskus TKT6524BP | 24 x 250 VA / W | Lisää ostoskoriin |
| TKT7504CFP | 7123941 | Turvavalokeskus TKT7504CFP | 4 x 350 VA / W | Lisää ostoskoriin |
| TKT7504CP | 7123942 | Turvavalokeskus TKT7504CP | 4 x 350 VA / W | Lisää ostoskoriin |
| TKT7508CFP | 7123943 | Turvavalokeskus TKT7508CFP | 8 x 350 VA / W | Lisää ostoskoriin |
| TKT7508CP | 7123944 | Turvavalokeskus TKT7508CP | 8 x 350 VA / W | Lisää ostoskoriin |
| TKT7516CFP | 7123945 | Turvavalokeskus TKT7516CFP | 16 x 350 VA / W | Lisää ostoskoriin |
| TKT7516CP | 7123946 | Turvavalokeskus TKT7516CP | 16 x 350 VA / W | Lisää ostoskoriin |
| TKT7524CFP | 7123947 | Turvavalokeskus TKT7524CFP | 24 x 350 VA / W | Lisää ostoskoriin |
| TKT7524CP | 7123948 | Turvavalokeskus TKT7524CP | 24 x 350 VA / W | Lisää ostoskoriin |
| TKT7604CFP | 7123949 | Turvavalokeskus TKT7604CFP | 4 x 350 VA / W | Lisää ostoskoriin |
| TKT7608CFP | 7123950 | Turvavalokeskus TKT7608CFP | 8 x 350 VA / W | Lisää ostoskoriin |
| TKT7616CFP | 7123951 | Turvavalokeskus TKT7616CFP | 16 x 350 VA / W | Lisää ostoskoriin |
| TKT7624CFP | 7123952 | Turvavalokeskus TKT7624CFP | 24 x 350 VA / W | Lisää ostoskoriin |
| TKT7724CP | 7123953 | Turvavalokeskus TKT7724CP | 24 x 350 VA / W | Lisää ostoskoriin |
| TKT7732CP | 7123954 | Turvavalokeskus TKT7732CP | 32 x 350 VA / W | Lisää ostoskoriin |
| TKT7740CP | 7123955 | Turvavalokeskus TKT7740CP | 40 x 350 VA / W | Lisää ostoskoriin |
| TKT7748CP | 7123956 | Turvavalokeskus TKT7748CP | 48 x 350 VA / W | Lisää ostoskoriin |
| TKT7756CP | 7123957 | Turvavalokeskus TKT7756CP | 56 x 350 VA / W | Lisää ostoskoriin |
| TKT7764CP | 7123958 | Turvavalokeskus TKT7764CP | 64 x 350 VA / W | Lisää ostoskoriin |
| TKT7772CP | 7123959 | Turvavalokeskus TKT7772CP | 72 x 350 VA / W | Lisää ostoskoriin |
