Turvavalokeskus TKT7732CP
TKT7-sarjan turvavalokeskus on korkealaatuinen ja tehokas ratkaisu turvavalaistuksen toteuttamiseen. Järjestelmä joustaa tarpeidesi mukaan, joten TKT7- sarjan keskus on aikaa kestävä, ympäristöystävällinen valinta. TKT7-sarjan käyttö on helppoa kosketusnäytön ja loogisen käyttöliittymän ansiosta. Järjestelmän käyttöönotto on nopeaa ja vaivatonta valaisinten automaattisen tunnistuksen ansiosta. TKT7 on yhteensopiva kaikkien 230 V osoitteellisten valaisintemme kanssa, joten olemassa olevan järjestelmän päivittäminen on mutkatonta.
TKT77C-sarjan turvavalokeskus sopii erityisen hyvin suuriin kiinteistöihin. Ryhmälähtöjä on mallista riippuen 24:stä 72:een. TKT77C-sarjassa maksimiakusto on 450 Ah.
| Tuotekoodi | TKT7732CP | Sähkönumero | 7123954 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045025933 | Tullikoodi | 85044095 | |
| Paino | 106,50 kg | Mitat | 430 × 795 × 1755 mm | |
| Akkujännite (VDC) | 216 | Rungon materiaali | ohutlevy | |
| CE Merkintä | Kyllä | Väri | RAL9003 (Signal white) | |
| EN 50171 | Kyllä | ETIM luokka | Turvavalokeskus (EC002678) | |
| Intelligent Controller | Kyllä | IP Luokka | IP31 | |
| Max. akkukapasiteetti (Ah) | 450 | Max. kokonaiskuormitettavuus, 1 h toiminta-aika (W) | 11200 W | |
| Maksimi kokonaiskuormitettavuus, 1 h akkukäyttö (W) | 11200 W | Maksimi kokonaiskuormitettavuus, 3 h akkukäyttö (W) | 11200 W | |
| Maksimi kokonaiskuormitettavuus, verkkokäyttö (VA) | 11200 | Nimellissyöttöjännite | 3~ N/PE 220-240/380-415 VAC, 50/60 Hz | |
| Valaisinryhmien määrä | 32 x 350 VA / W | Lähtöjännite, akkukäyttö (VDC) | 216 | |
| Nimellislähtöjännite, verkkokäyttö (VAC) | 220-240 VAC | Tehonkulutus (VA) | 19510 | |
| Tapsa Control | Kyllä |
| Tuotekoodi | TKT7732CP |
|---|---|
| Sähkönumero | 7123954 |
| GTIN | 6438045025933 |
| Tullikoodi | 85044095 |
| Paino | 106,50 kg |
| Mitat | 430 × 795 × 1755 mm |
| Akkujännite (VDC) | 216 |
| Rungon materiaali | ohutlevy |
| CE Merkintä | Kyllä |
| Väri | RAL9003 (Signal white) |
| EN 50171 | Kyllä |
| ETIM luokka | Turvavalokeskus (EC002678) |
| Intelligent Controller | Kyllä |
| IP Luokka | IP31 |
| Max. akkukapasiteetti (Ah) | 450 |
| Max. kokonaiskuormitettavuus, 1 h toiminta-aika (W) | 11200 W |
| Maksimi kokonaiskuormitettavuus, 1 h akkukäyttö (W) | 11200 W |
| Maksimi kokonaiskuormitettavuus, 3 h akkukäyttö (W) | 11200 W |
| Maksimi kokonaiskuormitettavuus, verkkokäyttö (VA) | 11200 |
| Nimellissyöttöjännite | 3~ N/PE 220-240/380-415 VAC, 50/60 Hz |
| Valaisinryhmien määrä | 32 x 350 VA / W |
| Lähtöjännite, akkukäyttö (VDC) | 216 |
| Nimellislähtöjännite, verkkokäyttö (VAC) | 220-240 VAC |
| Tehonkulutus (VA) | 19510 |
| Tapsa Control | Kyllä |
Mittakuvat


Tarvitset myös yhden tai useamman näistä
| Tuotekoodi | Sähkönumero | Kuvaus | Mitat | |
|---|---|---|---|---|
| TEA020 | 7123866 | Suljettu lyijyakku 6,5 Ah / 12 V | 151 × 65 × 102 mm | Lisää ostoskoriin |
| TEA021 | 7123867 | Suljettu lyijyakku 17 Ah / 12 V | 183 × 79 × 169 mm | Lisää ostoskoriin |
| TEA022 | 7123868 | Suljettu lyijyakku 24 Ah / 12 V | 167 × 177 × 126 mm | Lisää ostoskoriin |
| TEA023 | 7123869 | Suljettu lyijyakku 38 Ah / 12 V | 199 × 167 × 172 mm | Lisää ostoskoriin |
| TEA024 | 7123870 | Suljettu lyijyakku 65 Ah / 12 V | 350 × 169 × 180 mm | Lisää ostoskoriin |
| Tuotekoodi | Sähkönumero | Kuvaus | |
|---|---|---|---|
| TST7732 | 4148671 | TKT77 -riviliitinlähtö -32 | Lisää ostoskoriin |
| Tuotekoodi | Sähkönumero | Kuvaus | IP Luokka | |
|---|---|---|---|---|
| TK6500B | 7118820 | Akkukotelo akustolle, akkutila 18 x12 V / 15 Ah | IP20 | Lisää ostoskoriin |
| TK6500BP | 7123918 | Akkukotelo akustolle, akkutila 18 x12 V / 15 Ah | IP34 | Lisää ostoskoriin |
| TKT6500 | 7118821 | Akkukotelo akustolle, akkutila 6x12 V / 100Ah | IP20 | Lisää ostoskoriin |
| TKT6500P | 7123919 | Akkukotelo akustolle, akkutila 6 x12 V / 100 Ah | IP34 | Lisää ostoskoriin |
| Tuotekoodi | Sähkönumero | Kuvaus | |
|---|---|---|---|
| XJ997 | 7118853 | Akkukaapelisarja ≥15 Ah akuille, TKT65- ja TKT66-keskuksille | Lisää ostoskoriin |
| XJ997B | 7118852 | Akkukaapelisarja 6,5 Ah akuille, TKT65- ja TKT66-keskuksille. | Lisää ostoskoriin |
| XJ997C | 7118896 | Akkukaapelisarja 2:lle akkukotelolle, TKT65- ja TKT66-keskuksille | Lisää ostoskoriin |
| XJ997E | 7118823 | Akkukaapelisarja 3:lle TKT6500-kotelolle, TKT65- ja TKT66-turvavalokeskuksille | Lisää ostoskoriin |
| Tuotekoodi | Sähkönumero | Kuvaus | |
|---|---|---|---|
| TST7561 | 4148864 | TST7561 WebACM-ohjelmisto | Lisää ostoskoriin |
