Opaste alas (PBV81602E3)
1-puoleinen, valolevyllinen opaste, nuoli alas, Opas 81 (TWT81) -opastevalaisimille, 60 m havaintoetäisyydelle.
| Tuotekoodi | PBV81602E3 | Sähkönumero | 4282264 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045020921 | Tullikoodi | 94056180 | |
| Paino | 1,60 kg | Mitat | 398 × 10 × 323 mm | |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) | Muoviosien kuumalankakoe (°C) | 650 | |
| Opaste | alas | Havaintoetäisyys | 60 m |
| Tuotekoodi | PBV81602E3 |
|---|---|
| Sähkönumero | 4282264 |
| GTIN | 6438045020921 |
| Tullikoodi | 94056180 |
| Paino | 1,60 kg |
| Mitat | 398 × 10 × 323 mm |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) |
| Muoviosien kuumalankakoe (°C) | 650 |
| Opaste | alas |
| Havaintoetäisyys | 60 m |
Tarvitset myös yhden tai useamman näistä
| Tuotekoodi | Sähkönumero | Kuvaus | |
|---|---|---|---|
| TWS8192WA | 4210501 | Opas 81 LED-Opastevalaisin TWS8192WA | Lisää ostoskoriin |
| TWS8192WAT | 4148752 | Opas 81 LED-Opastevalaisin TWS8192WAT | Lisää ostoskoriin |
| TWS8192WM | 4210502 | Opas 81 LED-Opastevalaisin TWS8192WM | Lisää ostoskoriin |
| TWS8192WMT | 4148753 | Opas 81 LED-Opastevalaisin TWS8192WMT | Lisää ostoskoriin |
| TWS8192WR | 4148623 | Opas 81 himmennetty opastevalaisin TWS8192WR | Lisää ostoskoriin |
| TWS8192WRT | 4148754 | Opas 81 himmennetty opastevalaisin TWS8192WRT | Lisää ostoskoriin |
| TWT8141W | 4281012 | Opas 81 LED-Opastevalaisin TWT8141W | Lisää ostoskoriin |
| TWT8151W | 4281013 | Opas 81 LED-Opastevalaisin TWT8151W | Lisää ostoskoriin |
| TWT8151WK | 4281014 | Opas 81 -opastevalaisin TWT8151WK | Lisää ostoskoriin |
| TWT8153WA | 4281016 | Opas 81 LED-Opastevalaisin TWT8153WA | Lisää ostoskoriin |
| TWT8153WM | 4281017 | Opas 81 LED-Opastevalaisin TWT8153WM | Lisää ostoskoriin |
| TWT8171W | 4148653 | Opas 81 -opastevalaisin TWT8171W | Lisää ostoskoriin |
| TWT8171WT | 4148774 | Opas 81 -opastevalaisin TWT8171WT | Lisää ostoskoriin |
