Opaste oikea (PB6301)
Opastetarra, nuoli oikealle, Opas Kuutio (TWK63) -opastevalaisimille, 65 m havaintoetäisyydelle.
| Tuotekoodi | PB6301 | Sähkönumero | 4281235 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045011073 | Tullikoodi | 94056180 | |
| Paino | 0,10 kg | Mitat | 355 × 1 × 355 mm | |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) | Opaste | oikea | |
| Havaintoetäisyys | 65 m |
| Tuotekoodi | PB6301 |
|---|---|
| Sähkönumero | 4281235 |
| GTIN | 6438045011073 |
| Tullikoodi | 94056180 |
| Paino | 0,10 kg |
| Mitat | 355 × 1 × 355 mm |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) |
| Opaste | oikea |
| Havaintoetäisyys | 65 m |
Tarvitset myös yhden tai useamman näistä
| Tuotekoodi | Sähkönumero | Kuvaus | |
|---|---|---|---|
| TWK6351WK | 4148680 | Opas Kuutio -opastevalaisin TWK6351WK | Lisää ostoskoriin |
| TWK6353WA | 4282376 | Opas Kuutio -opastevalaisin TWK6353WA | Lisää ostoskoriin |
| TWK6353WM | 4282377 | Opas Kuutio -opastevalaisin TWK6353WM | Lisää ostoskoriin |
| TWK6371W | 4148681 | Opas Kuutio -opastevalaisin TWK6371W | Lisää ostoskoriin |
