Piktogram PB6301
Piktogram, pil höger, ESC CUBE (TWK63) hänvisningsarmaturer. 65 m läsavstånd.
| Produktkod | PB6301 | Sähkönumero (FI) | 4281235 | |
|---|---|---|---|---|
| E-nummer (SE) | Nej | GTIN | 6438045011073 | |
| Tullkod | 94056180 | Vikt | 0,10 kg | |
| Mått | 355 × 1 × 355 mm | ETIM class | [EC000479] | |
| Piktogram | höger | Läsavstånd | 65 m |
| Produktkod | PB6301 |
|---|---|
| Sähkönumero (FI) | 4281235 |
| E-nummer (SE) | Nej |
| GTIN | 6438045011073 |
| Tullkod | 94056180 |
| Vikt | 0,10 kg |
| Mått | 355 × 1 × 355 mm |
| ETIM class | [EC000479] |
| Piktogram | höger |
| Läsavstånd | 65 m |
Produkter som krävs
| Produktkod | E-nummer | Beskrivning | |
|---|---|---|---|
| TWK6351WK | Esc Cube hänvisningsarmatur TWK6351WK | Lägg till i varukorg | |
| TWK6353WA | Esc Cube hänvisningsarmatur TWK6353WA | Lägg till i varukorg | |
| TWK6353WM | Esc Cube hänvisningsarmatur TWK6353WM | Lägg till i varukorg | |
| TWK6371W | Esc Cube hänvisningsarmatur TWK6371W | Lägg till i varukorg |
