Opaste alas, esteetön poistumistie (PB3003ER)
Opaste, nuoli alas ja pyörätuoli, Solid (TWT30) -opastevalaisimille, 30 m havaintoetäisyydelle.
Opaste, nuoli alas ja pyörätuoli, Solid (TWT30) -opastevalaisimille, 30 m havaintoetäisyydelle.
| Tuotekoodi | PB3003ER | Sähkönumero | 4226394 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045024196 | Tullikoodi | 94056180 | |
| Paino | 0,02 kg | Mitat | 150 × 1 × 300 mm | |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) | Opaste | alas, esteetön poistumistie | |
| Havaintoetäisyys | 30 m |
| Tuotekoodi | PB3003ER |
|---|---|
| Sähkönumero | 4226394 |
| GTIN | 6438045024196 |
| Tullikoodi | 94056180 |
| Paino | 0,02 kg |
| Mitat | 150 × 1 × 300 mm |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) |
| Opaste | alas, esteetön poistumistie |
| Havaintoetäisyys | 30 m |
Tarvitset myös yhden tai useamman näistä
| Tuotekoodi | Sähkönumero | Kuvaus | |
|---|---|---|---|
| TWS3092WA | 4282276 | Solid Exit -opastevalaisin TWS3092WA | Lisää ostoskoriin |
| TWS3092WAE | 4148633 | Solid Exit -opastevalaisin TWS3092WAE | Lisää ostoskoriin |
| TWS3092WM | 4282275 | Solid Exit -opastevalaisin TWS3092WM | Lisää ostoskoriin |
| TWS3092WME | 4148634 | Solid Exit -opastevalaisin TWS3092WME | Lisää ostoskoriin |
| TWT3041WK | 4244124 | Solid Exit -opastevalaisin TWT3041WK | Lisää ostoskoriin |
| TWT3051WK | 4282265 | Solid Exit -opastevalaisin TWT3051WK | Lisää ostoskoriin |
| TWT3051WKE | 4282266 | Solid Exit -opastevalaisin TWT3051WKE | Lisää ostoskoriin |
| TWT3053WA | 4210623 | Solid Exit -opastevalaisin TWT3053WA | Lisää ostoskoriin |
| TWT3053WM | 4210626 | Solid Exit -opastevalaisin TWT3053WM | Lisää ostoskoriin |
| TWT3071W | 4210545 | Solid Exit -opastevalaisin TWT3071W | Lisää ostoskoriin |
| TWT3071WE | 4282388 | Solid Exit -opastevalaisin TWT3071WE | Lisää ostoskoriin |
