Pictogram PBVEX605E3
1-sided, light plate pictogram, arrow up, for Steel emergency exit lights. 60 m viewing distance.
1-sided, light plate pictogram, arrow up, for Steel emergency exit lights. 60 m viewing distance.
| Product code | PBVEX605E3 | Electrical number (FI) | 4148718 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045028019 | TARIC code | 94056180 | |
| Weight | 1,20 kg | Measurements | 410 × 10 × 300 mm | |
| ETIM class | Pictogram for emergency luminaire (EC000479) | Pictogram | up | |
| Viewing distance | 60 m |
| Product code | PBVEX605E3 |
|---|---|
| Electrical number (FI) | 4148718 |
| GTIN | 6438045028019 |
| TARIC code | 94056180 |
| Weight | 1,20 kg |
| Measurements | 410 × 10 × 300 mm |
| ETIM class | Pictogram for emergency luminaire (EC000479) |
| Pictogram | up |
| Viewing distance | 60 m |
