Pictogram PBVEX405E
2-sided, light plate pictogram, arrow up, for Steel emergency exit lights. 40 m viewing distance.
2-sided, light plate pictogram, arrow up, for Steel emergency exit lights. 40 m viewing distance.
| Product code | PBVEX405E | Electrical number (FI) | 4148707 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045027906 | TARIC code | 94056180 | |
| Weight | 1,06 kg | Measurements | 410 × 10 × 230 mm | |
| ETIM class | Pictogram for emergency luminaire (EC000479) | Pictogram | up & up | |
| Viewing distance | 40 m |
| Product code | PBVEX405E |
|---|---|
| Electrical number (FI) | 4148707 |
| GTIN | 6438045027906 |
| TARIC code | 94056180 |
| Weight | 1,06 kg |
| Measurements | 410 × 10 × 230 mm |
| ETIM class | Pictogram for emergency luminaire (EC000479) |
| Pictogram | up & up |
| Viewing distance | 40 m |
