Pictogram PBVEX402E
2-sided, light plate pictogram, arrow down, for Steel emergency exit lights. 40 m viewing distance.
2-sided, light plate pictogram, arrow down, for Steel emergency exit lights. 40 m viewing distance.
| Product code | PBVEX402E | Electrical number (FI) | 4148705 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045027883 | TARIC code | 94056180 | |
| Weight | 1,06 kg | Measurements | 410 × 10 × 230 mm | |
| ETIM class | Pictogram for emergency luminaire (EC000479) | Pictogram | down & down | |
| Viewing distance | 40 m |
| Product code | PBVEX402E |
|---|---|
| Electrical number (FI) | 4148705 |
| GTIN | 6438045027883 |
| TARIC code | 94056180 |
| Weight | 1,06 kg |
| Measurements | 410 × 10 × 230 mm |
| ETIM class | Pictogram for emergency luminaire (EC000479) |
| Pictogram | down & down |
| Viewing distance | 40 m |
