Piktogram PBV31305E3
Ensidigt piktogram, pil upp för Solid (TWT31/TWS31) hänvisningsarmaturer. 30 m läsavstånd.
Ensidigt piktogram, pil upp för Solid (TWT31/TWS31) hänvisningsarmaturer. 30 m läsavstånd.
| Produktkod | PBV31305E3 | Sähkönumero (FI) | 4282374 | |
|---|---|---|---|---|
| E-nummer (SE) | Nej | GTIN | 6438045022925 | |
| Tullkod | 94056180 | Vikt | 0,70 kg | |
| Mått | 350 × 10 × 175 mm | ETIM class | [EC000479] | |
| Piktogram | upp | Läsavstånd | 30 m |
| Produktkod | PBV31305E3 |
|---|---|
| Sähkönumero (FI) | 4282374 |
| E-nummer (SE) | Nej |
| GTIN | 6438045022925 |
| Tullkod | 94056180 |
| Vikt | 0,70 kg |
| Mått | 350 × 10 × 175 mm |
| ETIM class | [EC000479] |
| Piktogram | upp |
| Läsavstånd | 30 m |
Produkter som krävs
| Produktkod | E-nummer | Beskrivning | |
|---|---|---|---|
| TWS3192WA | Solid Exit 2 hänvisningsarmatur TWS3192WA | Lägg till i varukorg | |
| TWS3192WM | Solid Exit 2 hänvisningsarmatur TWS3192WM | Lägg till i varukorg | |
| TWT3151WK | Solid Exit 2 hänvisningsarmatur TWT3151WK | Lägg till i varukorg | |
| TWT3151WKE | Solid Exit 2 DUO kombinationsarmatur TWT3151WKE | Lägg till i varukorg | |
| TWT3153WA | Solid Exit 2 hänvisningsarmatur TWT3153WA | Lägg till i varukorg | |
| TWT3153WM | Solid Exit 2 hänvisningsarmatur TWT3153WM | Lägg till i varukorg | |
| TWT3171W | Solid Exit 2 hänvisningsarmatur TWT3171W | Lägg till i varukorg |
