Steel-opastevalaisin TWTE151WK
Osoitteelliseen 230 V keskusakustojärjestelmään liitettävä opastevalaisin
Teknoware Steel on ilmavan tyylikäs opastevalaisin edustaviin tiloihin. Elegantin valaisimen valolevyä kiertää kapea, kiiltävä metallikehys. Valaisinta voidaan käyttää yksi- tai kaksipuoleisena, ja mallista riippuen valaisin voidaan katto-, seinä-, ripustus- tai lippuasentaa.
Valaisimen opasteet tilattava erikseen.
| Tuotekoodi | TWTE151WK | Sähkönumero | 4148736 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 06438045028262 | Tullikoodi | 94056180 | |
| Paino | 1,04 kg | Mitat | 291 × 53 × 210 mm | |
| Rungon materiaali | ruostumaton teräslevy | CE Merkintä | Kyllä | |
| Kuvun materiaali | Akryyli | Sähköinen asennus | 3 x 2,5 mm² | |
| EN 1838 | Kyllä | EN 60598-2-22 | Kyllä | |
| ETIM luokka | Turva-/opastevalaisin (EC001957) | Muoviosien kuumalankakoe (°C) | 650 | |
| Intelligent Controller | Kyllä | IP Luokka | IP20 | |
| Valonlähde | LED | Max. Syöttöteho VA | 9,1 VA | |
| Max Syöttöteho W | 5,1 W | Asennus vakiona | Katto, Pinta | |
| Asennus lisävarusteilla | Lippu | Nimellissyöttöjännite | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC | |
| Opaste | None | Suojausluokka | I | |
| Tapsa Control | Kyllä | Käyttölämpötila Min - Max (°C) | -30…+50 | |
| Ketjutettavissa | Kyllä | Havaintoetäisyys | 26 m |
| Tuotekoodi | TWTE151WK |
|---|---|
| Sähkönumero | 4148736 |
| GTIN | 06438045028262 |
| Tullikoodi | 94056180 |
| Paino | 1,04 kg |
| Mitat | 291 × 53 × 210 mm |
| Rungon materiaali | ruostumaton teräslevy |
| CE Merkintä | Kyllä |
| Kuvun materiaali | Akryyli |
| Sähköinen asennus | 3 x 2,5 mm² |
| EN 1838 | Kyllä |
| EN 60598-2-22 | Kyllä |
| ETIM luokka | Turva-/opastevalaisin (EC001957) |
| Muoviosien kuumalankakoe (°C) | 650 |
| Intelligent Controller | Kyllä |
| IP Luokka | IP20 |
| Valonlähde | LED |
| Max. Syöttöteho VA | 9,1 VA |
| Max Syöttöteho W | 5,1 W |
| Asennus vakiona | Katto, Pinta |
| Asennus lisävarusteilla | Lippu |
| Nimellissyöttöjännite | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC |
| Opaste | None |
| Suojausluokka | I |
| Tapsa Control | Kyllä |
| Käyttölämpötila Min - Max (°C) | -30…+50 |
| Ketjutettavissa | Kyllä |
| Havaintoetäisyys | 26 m |
Lataukset ja tuotekortti
| Tiedosto | Lataus |
|---|---|
| Tuotekortti | Lataus |
| Asennusohje Steel - VOT120 (TWxE1) | Lataus |
| Yleistietoa Teknowaren valaisimien asentamisesta | Lataus |
Tarvitset myös yhden tai useamman näistä
| Tuotekoodi | Sähkönumero | Kuvaus | Havaintoetäisyys | Opaste | |
|---|---|---|---|---|---|
| PBVEX262E3 | 4148701 | Opaste alas (PBVEX262E3) | 26 m | | Lisää ostoskoriin |
| PBVEX262E | 4148698 | Opaste alas & alas (PBVEX262E) | 26 m | | Lisää ostoskoriin |
| PBVEX261E | 4148699 | Opaste oikea & vasen (PBVEX261E) | 26 m | | Lisää ostoskoriin |
| PBVEX265E | 4148700 | Opaste ylös & ylös (PBVEX265E) | 26 m | | Lisää ostoskoriin |
| PBVEX261E2 | 4148702 | Opaste vasen (PBVEX261E2) | 26 m | | Lisää ostoskoriin |
| PBVEX261E1 | 4148703 | Opaste oikea (PBVEX261E1) | 26 m | | Lisää ostoskoriin |
| PBVEX265E3 | 4148704 | Opaste ylös (PBVEX265E3) | 26 m | | Lisää ostoskoriin |
