Opaste oikea & vasen (PBVEX261E)
Kaksipuoleinen, valolevyllinen opaste, nuoli sivulle (oikea/vasen), Steel-opastevalaisimille, 26 m havaintoetäisyydelle.
Kaksipuoleinen, valolevyllinen opaste, nuoli sivulle (oikea/vasen), Steel-opastevalaisimille, 26 m havaintoetäisyydelle.
| Tuotekoodi | PBVEX261E | Sähkönumero | 4148699 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045027821 | Tullikoodi | 94056180 | |
| Paino | 0,40 kg | Mitat | 250 × 10 × 130 mm | |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) | Opaste | oikea & vasen | |
| Havaintoetäisyys | 26 m |
| Tuotekoodi | PBVEX261E |
|---|---|
| Sähkönumero | 4148699 |
| GTIN | 6438045027821 |
| Tullikoodi | 94056180 |
| Paino | 0,40 kg |
| Mitat | 250 × 10 × 130 mm |
| ETIM luokka | Opaste (EC000479) |
| Opaste | oikea & vasen |
| Havaintoetäisyys | 26 m |
Tarvitset myös yhden tai useamman näistä
| Tuotekoodi | Sähkönumero | Kuvaus | |
|---|---|---|---|
| TWSE192WA | 4148684 | Steel-opastevalaisin TWSE192WA | Lisää ostoskoriin |
| TWSE192WM | 4148685 | Steel-opastevalaisin TWSE192WM | Lisää ostoskoriin |
| TWSE292WA | 4148686 | Steel-opastevalaisin TWSE292WA | Lisää ostoskoriin |
| TWSE292WM | 4148687 | Steel-opastevalaisin TWSE292WM | Lisää ostoskoriin |
| TWSE392WA | 4148688 | Steel-opastevalaisin TWSE392WA | Lisää ostoskoriin |
| TWSE392WM | 4148689 | Steel-opastevalaisin TWSE392WM | Lisää ostoskoriin |
| TWTE151WK | 4148736 | Steel-opastevalaisin TWTE151WK | Lisää ostoskoriin |
| TWTE251WK | 4148737 | Steel-opastevalaisin TWTE251WK | Lisää ostoskoriin |
| TWTE351WK | 4148738 | Steel-opastevalaisin TWTE351WK | Lisää ostoskoriin |
