Steel-opastevalaisin TWTE1351WK
Osoitteelliseen 230 V keskusakustojärjestelmään liitettävä opastevalaisin
Teknoware Steel on ilmavan tyylikäs opastevalaisin edustaviin tiloihin. Elegantin valaisimen valolevyä kiertää kapea, kiiltävä metallikehys. Valaisinta voidaan käyttää yksi- tai kaksipuoleisena, ja mallista riippuen valaisin voidaan katto-, seinä-, ripustus- tai lippuasentaa.
Valaisimen opasteet tilattava erikseen.
| Tuotekoodi | TWTE1351WK | Sähkönumero | 4148893 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 06438045029856 | Tullikoodi | 94056180 | |
| Paino | 2,20 kg | Rungon materiaali | ruostumaton teräslevy | |
| CE Merkintä | Kyllä | Kuvun materiaali | Akryyli | |
| Sähköinen asennus | 3 x 2,5 mm² | EN 1838 | Kyllä | |
| EN 60598-2-22 | Kyllä | ETIM luokka | Turva-/opastevalaisin (EC001957) | |
| Muoviosien kuumalankakoe (°C) | 650 | Intelligent Controller | Kyllä | |
| IP Luokka | IP20 | Valonlähde | LED | |
| Max. Syöttöteho VA | 9,1 VA | Max Syöttöteho W | 5,1 W | |
| Asennus vakiona | Vaijeri, Katto, Pinta | Nimellissyöttöjännite | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC | |
| Opaste | None | Suojausluokka | I | |
| Tapsa Control | Kyllä | Käyttölämpötila Min - Max (°C) | -30…+50 | |
| Ketjutettavissa | Kyllä | Havaintoetäisyys | 30 m |
| Tuotekoodi | TWTE1351WK |
|---|---|
| Sähkönumero | 4148893 |
| GTIN | 06438045029856 |
| Tullikoodi | 94056180 |
| Paino | 2,20 kg |
| Rungon materiaali | ruostumaton teräslevy |
| CE Merkintä | Kyllä |
| Kuvun materiaali | Akryyli |
| Sähköinen asennus | 3 x 2,5 mm² |
| EN 1838 | Kyllä |
| EN 60598-2-22 | Kyllä |
| ETIM luokka | Turva-/opastevalaisin (EC001957) |
| Muoviosien kuumalankakoe (°C) | 650 |
| Intelligent Controller | Kyllä |
| IP Luokka | IP20 |
| Valonlähde | LED |
| Max. Syöttöteho VA | 9,1 VA |
| Max Syöttöteho W | 5,1 W |
| Asennus vakiona | Vaijeri, Katto, Pinta |
| Nimellissyöttöjännite | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC |
| Opaste | None |
| Suojausluokka | I |
| Tapsa Control | Kyllä |
| Käyttölämpötila Min - Max (°C) | -30…+50 |
| Ketjutettavissa | Kyllä |
| Havaintoetäisyys | 30 m |
Mittakuvat

Lataukset ja tuotekortti
| Tiedosto | Lataus |
|---|---|
| Tuotekortti | Lataus |
| Asennusohje Steel - VOT120 (TWxE1) | Lataus |
| Yleistietoa Teknowaren valaisimien asentamisesta | Lataus |
