
Syötönvaihtoyksikkö TST8501
Ryhmäkeskukseen asennettava, invertoiva syötönvaihtoyksikkö
- valaisimen virta otetaan turvavaloryhmästä
- invertoiva eli käänteinen toiminto AC-käytössä
- valaisimet syttyvät kun kytkinohjauksen jännite katkaistaan, tai keskukselta tulee DC-jännite
| Tuotekoodi | TST8501 | Sähkönumero | 7123825 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045010649 | Tullikoodi | 94056180 | |
| Paino | 0,30 kg | Mitat | 150 × 32 × 43 mm | |
| Rungon materiaali | ohutlevy | CE Merkintä | Kyllä | |
| ETIM luokka | Älyohjauslaite (EC000205) | Asennus vakiona | Ryhmäkeskukseen | |
| Nimellissyöttöjännite | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC | Tehonkulutus (VA) | 1000 |
| Tuotekoodi | TST8501 |
|---|---|
| Sähkönumero | 7123825 |
| GTIN | 6438045010649 |
| Tullikoodi | 94056180 |
| Paino | 0,30 kg |
| Mitat | 150 × 32 × 43 mm |
| Rungon materiaali | ohutlevy |
| CE Merkintä | Kyllä |
| ETIM luokka | Älyohjauslaite (EC000205) |
| Asennus vakiona | Ryhmäkeskukseen |
| Nimellissyöttöjännite | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC |
| Tehonkulutus (VA) | 1000 |