Syötönvaihtoyksikkö TST2803B
Pinta-asennettava syötönvaihtoyksikkö
- erillinen asennuskotelo (IP20)
- valaisimen virta otetaan normaalikäytöllä kytkinohjauksesta
- analoginen himmennysohjaus 1-10 V
| Tuotekoodi | TST2803B | Sähkönumero | 7123824 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045010625 | Tullikoodi | 94056180 | |
| Paino | 0,30 kg | Mitat | 213 × 127 × 75 mm | |
| Rungon materiaali | ohutlevy | CE Merkintä | Kyllä | |
| ETIM luokka | Älyohjauslaite (EC000205) | Asennus vakiona | Pinta | |
| Nimellissyöttöjännite | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC | Tehonkulutus (VA) | 1400 |
| Tuotekoodi | TST2803B |
|---|---|
| Sähkönumero | 7123824 |
| GTIN | 6438045010625 |
| Tullikoodi | 94056180 |
| Paino | 0,30 kg |
| Mitat | 213 × 127 × 75 mm |
| Rungon materiaali | ohutlevy |
| CE Merkintä | Kyllä |
| ETIM luokka | Älyohjauslaite (EC000205) |
| Asennus vakiona | Pinta |
| Nimellissyöttöjännite | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC |
| Tehonkulutus (VA) | 1400 |
