Syötönvaihtoyksikkö TST2802
Ryhmäkeskukseen asennettava syötönvaihtoyksikkö
- valaisimen virta otetaan turvavaloryhmästä
- analoginen himmennysohjaus 1-10 V
| Tuotekoodi | TST2802 | Sähkönumero | 7118946 | |
|---|---|---|---|---|
| GTIN | 6438045007953 | Tullikoodi | 94056180 | |
| Paino | 0,10 kg | Mitat | 123 × 43 × 86 mm | |
| Rungon materiaali | ohutlevy | CE Merkintä | Kyllä | |
| ETIM luokka | Älyohjauslaite (EC000205) | Asennus vakiona | Ryhmäkeskukseen | |
| Nimellissyöttöjännite | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC | Tehonkulutus (VA) | 1400 |
| Tuotekoodi | TST2802 |
|---|---|
| Sähkönumero | 7118946 |
| GTIN | 6438045007953 |
| Tullikoodi | 94056180 |
| Paino | 0,10 kg |
| Mitat | 123 × 43 × 86 mm |
| Rungon materiaali | ohutlevy |
| CE Merkintä | Kyllä |
| ETIM luokka | Älyohjauslaite (EC000205) |
| Asennus vakiona | Ryhmäkeskukseen |
| Nimellissyöttöjännite | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC |
| Tehonkulutus (VA) | 1400 |
