Switch Controller TST2802
Switch Controller (montage: i en gruppcentral).
- armaturens ström tas från nödljuskrets
- analogisk avbländningsstyrning 1-10 V
| Produktkod | TST2802 | Sähkönumero (FI) | 7118946 | |
|---|---|---|---|---|
| E-nummer (SE) | Nej | GTIN | 6438045007953 | |
| Tullkod | 94056180 | Vikt | 0,10 kg | |
| Mått | 123 × 43 × 86 mm | Stommmaterial | tunnplåt | |
| CE Mark (SE) | Ja | ETIM class | [EC000205] | |
| Montage | I en gruppcentral | Nominell anslutningsspänning | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC | |
| Effektförbrukning (VA) | 1400 |
| Produktkod | TST2802 |
|---|---|
| Sähkönumero (FI) | 7118946 |
| E-nummer (SE) | Nej |
| GTIN | 6438045007953 |
| Tullkod | 94056180 |
| Vikt | 0,10 kg |
| Mått | 123 × 43 × 86 mm |
| Stommmaterial | tunnplåt |
| CE Mark (SE) | Ja |
| ETIM class | [EC000205] |
| Montage | I en gruppcentral |
| Nominell anslutningsspänning | 220-240 V, 50/60 Hz AC, DC |
| Effektförbrukning (VA) | 1400 |
